Výběr BUGGY, TRUGGY nebo JINÝ vhodný model auta

Výběr BUGGY, TRUGGY nebo JINÝ vhodný model auta

Příspěvekod Gejmbird » pát 01. úno 2019 8:43:00

Zdravím všechny rádce :) ,co mi pomohou vybrat správný model. Začal bych asi tim s čím jsem jezdil prvně to byl nějaký začáteční model do 5 000, který neměl sílu, poté jsem přešel na Traxxas Summit líbila se mi docela slušná síla a oproti prvnímu i verši rychlost. Bohužel i ten později omrzel a z mého pohledu se stal pomalým čmeldou. Tak jsem si pořídil Traxxas E-revo to už byla narozdíl od těch předešlých docela slušná bestie a vydržela mi do teď. Bohužel je to model z mého pohledu hodně poruchový a kvalitou se blíží spíše hračce, plno plastu je až přemrštěně těžký ,má plno omezení ... Proto jsem se rozhodl koupit něco nového ,bohužel nemám takové konto abych zanedlouho kupoval zas nové proto jsem se šel poradit sem. Pro lepší upřesnění výběru, místa kde bych chtěl jezdit jsou lesy, silnice, pole, město, skateparky a někdy se podívat na dráhu plusovým bodem auta bude voděodolnost ale není to o co se chci opřít. Značky o kterých jsem přemýšlel jsou hlavně Hpi a Arrma zvlášť Hpi mi přijde velmi odolné vůči dopadům ve skateparku a zároveň slušně rychlé ale Arrma má zas docela dobré modely oproti ceně. Bohužel nevím přesně do čeho bych měl jít. Chtělo by to něco docela rychlého odolného, kvalitně zpracovaného co zvládne skoky, terén ale nebude to nějaká velká těžká kráva :D . Modely co mě zaujali byly Hpi Trophy truggy, Hpi Trophy buggy, Hpi Savage XL, Hpi Savage HP, Hpi Bullet MT Flux, Hpi Bullet ST Flux, Arrma Kraton, Arrma Talion, Arrma Fazon, Arrma Nero, Arrma Senton, Arrma Bigrock Crew, Arrma Notorious, Arrma Outcast a nejvíce se mi zalíbila Arrma Typhon ale tam nevím jak by se jí líbilo jezdit v lese. Všechny modely neodpovídají úplně zadání, třeba Arrma Kraton mi přijde hodně jako E-revo. Proto jsem sem napsal aby jste mi pomohli vybrat to správné auto. Případně můžete dát návrhy i na jiné lepší modely. Předem děkuji za odpovědi. :)
Gejmbird

Zpět na RC auta