RC Aréna - dny otevřených dveří (Praha)

Co se stalo a co se chystá ve světě RC modelů

RC Aréna - dny otevřených dveří (Praha)

Příspěvekod RC Aréna » pát 27. bře 2015 8:07:49

Ahoj,

moc rád bych Vás pozval na dny otevřených dveří do nově vybudovaného podniku RC Aréna, který je určený pro všechny rekreační příznivce RC modelů. Na kryté podlahové ploše 310m čtverečních najdete celkem 3 samostatně laděné arény. První z nich je autodráha ve stylu staveniště. Ta je určena především pro modely vozů v měřítku 1:18/1:24. Dráha má slušné rozměry 13x7m a její zajímavostí je možnost si v několika případech zkrátit klasickou silniční trasu přes prašné štěrkové cesty nebo si i slušně zaskákat. Druhou arénou je pouštně laděné tankové bojiště (9x6m). Na bojišti se u nás prohání modely AS tanků v měřítku 1:16. Na závěr je tu aréna zabírající plochu 8x4m, na které zdolávají barevně osvětlené zatáčky zajímavé RC modely Orbotix Sphero a Ollie.

Modely jsou v RC Aréně plně k zapůjčení a po předchozí dohodě můžete přijít otestovat na trať i své vlastní. Je to ideální věc, protože všichni víme, že s RC modely je největší zábava ve více lidech, ale ne každý se chce o svůj model starat a některé může odradit i pořizovací cena. Pokud tedy máte svůj model a chcete si zazávodit nebo zaválčit i s kamarády, kteří si ho zatím nepořídili, tak k nám společně zajděte a chybějící počet modelů doplníme z našich zásob.

Pozvánka je na dny otevřených dveří a záměrně není omezena žádným datem, protože se můžete zastavit kdykoliv během otevírací doby a nikdo po Vás nebude hned na vstupu chtít zaplatit vším, co máte zrovna po kapsách :-) Můžete se přijít jen podívat, posedět, popovídat si a pokud bude možnost, tak si modely nebo arény i zadarmo vyzkoušet. Více se dočtete například na webu www.rc-arena.cz a ještě více na stránkách FB https://www.facebook.com/rcarenapraha.

RC Arénu najdete nedaleko vlakového nádraží v Libni na adrese Poděbradská 20. Hned před budovou je tramvajová zastávka Kabešova. Na budově i na plotě je umístěna propagační plachta. Za vraty v areálu se dejte ihned doprava do prosklených dveří a pokračujte do prvního patra.

Těším se, že se alespoň někdo z Vás přijde podívat. RC Aréna není projekt žádného velikého firemního prodejce RC modelů. Jedná se o pohodové neformální místo, které bylo vytvořené od rekreačního jezdce pro další rekreační nadšence. Podoba arén se může postupně měnit i podle Vašich návrhů a zkušeností.

Omlouvám se za reklamu, ale přijde mi, že se sem snad tato pozvánka hodí.

Za RC Arénu s pozdravem
Lukáš Barták
RC Aréna
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 27. bře 2015 7:25:46
Bydliště: Poděbradská 20, Praha 9

Zpět na Akce, závody, srazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron