RC Aréna Micro Race 1/18 a 1/24 (Praha 25.4.)

Co se stalo a co se chystá ve světě RC modelů

RC Aréna Micro Race 1/18 a 1/24 (Praha 25.4.)

Příspěvekod RC Aréna » čtv 02. dub 2015 23:08:44

Rád bych Vás pozval na menší závody pro všechny rekreační jezdce. Máme aktuálně možnost využít příjemného prostředí s menší závodní dráhou v Praze 9 kousek od vlakové zastávky Nádraží Libeň. Vzhledem k rozměrům a povaze dráhy je omezení pouze pro měřítka 1/18 a 1/24. Jede se převážně na betonovém povrchu a součástí trati je i most s nájezdem (pozor na extrémně nízké silniční podvozky).

Závod se pojede v sobotu 25.4.2015 od 13hod. Přihlášky posílejte do 20.4.2015. Registrace a volný trénink od 10 do 12hod. Startovné 150,-Kč (slouží pro nákup cen a pronájem prostor). Přímo na místě bude k zapůjčení cca 14 RC modelů, takže si můžou přijít zajezdit i Vaši přátelé, kteří auto třeba zatím vůbec nevlastní, ale chtěli by si to alespoň vyzkoušet.

Od závodu nečekejte nic na světové úrovni. Vše bude formou dílčích vyřazovacích závodů. Na start každého závodu na 15 kol (cca 5 minut jízdy) se postaví vždy 4 vylosované vozy. Přímý postup mají zajištěný 2 nejrychlejší. Ostatní jdou do opravných kol a po druhé prohře je čeká úplné vyřazení. Tři nejlepší jezdci si po finále odnesou pohár a drobné ceny. Důležité ale bude si celé sobotní odpoledne hlavně co nejvíce užít a zažít trochu adrenalinu ze soutěžení a jízdy.

Adresa závodiště je Poděbradská 20, Praha 9 a najdete ho v prvním patře. Místo má velice dobrou dopravní dostupnost s možností využít všech forem MHD (vlak, autobus, metro, tramvaj). Parkovat se dá autem přímo před budovou a po dohodě i v areálu.

Přihlášky posílejte na adresu rc-arena@seznam.cz a vždy prosím napište základní údaje: jména závodníků, měřítka vozů (případně požadavek na zapůjčení) a kontakt. Přihláškou potvrzujete, že jste pouze rekreačním jezdcem a nejste pravidelným účastníkem větších závodů.

Další info budou k dohledání na FB. Můžete se ptát i přímo tady a na vše zkusím odpovědět. Hlavně prosím nepiště dotazy jako: "Fakt se může postavit na start auto s motorem Big Block Brushless proti běžné 370tce???".... Opakuji znovu, že se jedná pouze o závody pořádané pro zábavu s cílem poměřit své schopnosti a dovednosti v řízení malých modelů aut na předem připravené trati :-)

zavody.jpg

prostory.jpg

prostory2.jpg
RC Aréna
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 27. bře 2015 7:25:46
Bydliště: Poděbradská 20, Praha 9

Zpět na Akce, závody, srazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron