trenažer

trenažer

Příspěvekod hozyy » stř 25. říj 2017 20:00:45

dobrý večer kolegové.Jsem tu nový a zřejmě budu využívat častěji vaše rady.Chtěl bych se zeptat na názory na trenažer RC. Po mnoha letech se chci vrátit k modelařině, ale nechce se mi začínat stavebnicemi z EPO, které vydrží hrubější zacházení. Stavěl jsem větroně A1, nějaké upoutance i RC volňásky. Bylo to ale opravdu ještě v době, kdy nebyly počítače a plánky jsme si půjčovali a kupovali z Modeláře a hitem byl motorek na CO2. Jde na tom opravdu zpět získat ta jistota v ovládání ? Kupovat si Betu, nebo Sky Surfera se mi moc nechce, proto že jak to člověk nepostaví sám, tak to není ono.A potom jetě jeden názor....všude je plno modelů na elektro motorky. Doba letu je ale myslím chvilková. Lítal jsem se spal. motory cca 1.5ccm, ale takových modelů jsem moc nenašel. Je to ještě dnes aktuální ? Budu rád za každý názor a postřeh Jak tak pročítám net, tak vidím, že dnes je to opravdu někde uplně jinde, než za mě.
hozyy

Re: trenažer

Příspěvekod Jára » sob 13. led 2018 1:01:56

A tobě nestačí 15min letu v kuse? A když se budeš moc snažit tak se můžeš dostat i na 20min.

Když si koupíš SkySurfera tak si nemusíš koupit celé hotové letadlo. Prodává se to jako varianta i bez serv a motoru.
A můžeš tam dát mnohem větší baterii než se dává standardně třeba 2200mAh. A nebo ještě více. Originální baterie je shit tak 1400mAh.
Jára

Zpět na RC letadla