Hitec Aurora 9x

Hitec Aurora 9x

Příspěvekod Spojla » stř 06. kvě 2015 19:31:03

Zdravim vsechny,
hledal jsem tema nebo nejakou radu na Auroru 9x ale nikde jsem nic nenasel. Nasel jsem jenom starsi model a do ela by me zajimalo kdo z Vas pouziva tuto mansinku.
Jde mi o to ze jsem si ji nedavno poridil ale mam dost otazek a nikde jsem nenasel odpovedi. Myslim si pokud nekdo vlastni tento stroj bylo by spravne se podelit s kazdym.
Ted svolavam vsechny kdo ma Hitec Auroru 9x aby dali sve poznatky a i tipy.
Vsem predem dekuju. ;)
Hitec Optic Sport 6, Hitec Aurora 9x
Spojla

Re: Hitec Aurora 9x

Příspěvekod Spojla » pon 01. čer 2015 18:31:29

Domnival jsem se ze nekdo z Vas ma Hitec Auroru 9X ale zatim zadny prispevek.
Hitec Optic Sport 6, Hitec Aurora 9x
Spojla

Příspěvekod Rajsa » pon 09. led 2017 15:16:33

Mám Aurora 9 ale to vám zřejmě nepomůže
Rajsa

Příspěvekod kotloš » stř 22. bře 2017 20:38:38

Dobrý den,
mám zkušenost poze z Hi-tekem 2,4ghz 6CH, na počátku obrovská radost, za slušné peníze dostanete mašinu to je fakt, proto je u začátečníku tak oblíbená, a to je ten problém !!, vysvětlím: aurora 9x bude nemlich to samé, je důležité poznat jaký systémem celá souprava i s příjímačem funguje a hlavně na jakém základu t.z. napětí minimalní přímače tak vysílače, problém je vtom že musí mít minimálně 4,8V nesmí poklesnout nastane tvrdí reset na 2 sekundy a klidně ve vzduch při letu z modelem, mně se to stalo 3 krát éra na sračku, pak mají problém na servech na 125% jsou nastavená rádia při koupi, pokud to uděláte spálíte serva stačí jen jednou už jsou nenávratně prič budou fungovat, ale pak Vám rouzbijou model, je důležité to vědět, snižte procenta na 100%,
telemetrie je hezká věc, ale žere baterku a vy to nepoznáte, neustále nutí být v dosahu to je problém, další problém cívka na anténě nepokryje celé spektrum dokonce ji utlumý na větroni trup z EPP to je pro mně neuvěřitelná věc ...? V přímači CH6 je tvrdě zabudována telemetrická vlastnost hlídaní napětí hlavního pohonného článku baterie, takže Vás nutí mít neustále telemetrii zapnutou to nechápu ....
Proto jsem si nechal poradit a přešel jsem na systém spektrum CH 6 a mám ji 3 roky a nikdy se nestalo nic divného natož ztráta signálu při 2,4 ghz, spektrum je jako dětská hračka ale jejich systém je nepřekonatelný, baterie vydrži v radiu lítat měsíc to nechápu dodnes, Hi-tec max dva dny víc už strach nedovolil, futaba žere a furt otravuje z něčím nechci moc funkcí, graupner nevím, první asi byly vady nové už jsou lepší...
Hezký den přeji at Vám to funguje jsou to někdy nervy ...
kotloš

Zpět na RC letadla