Walkera Creata 400

Walkera Creata 400

Příspěvekod ifridrich » úte 26. pro 2017 12:54:11

Dobrý den,
dostal jsem vrtulník Walkera Creata 400. Ani jsem nevzlétl, jen jsem pomalu roztočil motor do nějakých otáček, kdy byl vrtulník ještě na zemi a vzlétal jsem, ovšem rotorem jsem štrajchl o zem (trávník). Jakmile jsem chtěl znovu vzlétnout, tak to jen rachotilo a pak jsem zjistil povolený motor. Díky tomu, jsem po druhém startu ohobloval hlavní ozubené kolo. Ptám se, zda má cenu investovat do opravy, protože se těžce shání, tak třeba se najde někdo tady, kdo má doma nějaké navíc nebo zda mi někdo poradí nějaké kompatibilní a nebo se na to vykašlat a koupit jiný model popř. jaký byste doporučili i z hlediska dostání náhradních dílů. Reklamaci mi nikdo neuzná, protože řekne, že jsem s tím havaroval (předpokládám). Mám k tomu vysílač WK-2801, lze ho použít i na jiné modely? Díky moc!
ifridrich

Re: Walkera Creata 400

Příspěvekod milagros » úte 26. pro 2017 14:16:11

mas pravdu reklamaci nikdo neuzna to je jasny a do takovyho modelu se uz asi nevyplati investovat....je to zastary tip a dily nejsou.
Videl bych to prodat na bazaru nekomu kdo to ma a veme si ho na nahradni dily neba nejakymu fandovi do welkery.....

kdybys chtel radu do zacatku a vyber s modelem tak koukni sem: www.rc-zaciname.webnode.cz
milagros

Zpět na RC vrtulníky