F-45 od MJX a moje zkušenosti

Re: F-45 od MJX a moje zkušenosti

Příspěvekod Arzierst » čtv 16. lis 2017 19:03:35

Zdravím Všechny.
Potřebuji poradit vlastním F45 koupil jsem ji z druhé ruky a šlapala vcelku dobře.
Po nějakém času jsem si chtěl zalítat a ejhle po sparovaní rostočím rotor a vrtulník se nechce zvednout do vzduchu za jakoukoliv cenu a jak vyjedu s vykonem kolem 60% tak se zastaví upně serva funguj.Odpojím baterii zase zapojím sparuji a uplně totež stéjna reakce roztoči se a po zvíšení výkonu se vypne.Múže být špatna baterie že když se zvýší vykon tak selže nebo je problém někde jinde:?Jsem laik a začatečník a podle mně už tady někdo podobný problem mněl ale čist celou diskuzi je nad moje síly.Je tady toho hodně.

Ma někdo skušenosti s přestavbou na střidavy motor do budoucna a jestli se to vyplati nebo chvíli litat s F45 něco do toho nasypat zalitat se a pak přejit třeba na trexe 450-500:?
Předem děkuji

Arzierst
Arzierst

Příspěvekod milagros » pát 17. lis 2017 16:21:54

urcite je spatna baterie....ty byvaji...staci vymenit za kvalitni a zas bude litat.
Jinak rozhodne neprodelavaj na stridak to nema vubec v dnesni dobe cenu.
Pokud bys chtel pak poradit jaky vrtulnik tak me muzes pisnout.Mam i stranky www.rc-zaciname.webnode.cz
milagros

Příspěvekod Arzierst » pát 17. lis 2017 16:29:16

JJ diky za odpověd jenom musím počkat až baterie přijdou s ciny.Stejnak to všichni nakupuji odtamtud.Musel bych koupit novou nabijecke a nove baterie a to zatim nechci.
A jak budu přesvedčeny a hlavně zalítany jak na f45 + simulator tak se ti ozvu budu rad za kazdou radu jinak tedka by to byla zbytecna koupě bez zkuseností.Start a drahy paaaaaad............:))))) :P :P :P :P
Arzierst

Příspěvekod Arzierst » pát 17. lis 2017 16:33:34

Dival jsem se na ty stranky a ty ceny myslis važně:???????je to nějak malo:???????
Arzierst

Příspěvekod milagros » ned 19. lis 2017 18:00:03

ceny jsou bez elektroniky......elektroniky byva +- 1tis k tomu
jinak ceny na kvadrokopterky jsou plne se vsim jak ovladacem tak i baterii a nabijeckou.
Schvalne uvadim ceny kitu protoze v CR vetsinou koupis uz hotovy model ale oni tam daji tu nejslabsi elektroniku a pak to blbe lita a je to tupe atd....proto ja davam zas naopak tu nejvykonejsi a clovevk si to nareguluje na vysilacce a takovy model mu vydrzi hodne dlouho a je s nim prave zabava a lita to i za silneho vetru atd......vse je o domluve a poskladam co je potreba.
Staci me kontaktovat.
milagros

Příspěvekod Arzierst » pon 20. lis 2017 12:38:22

Tak to je super urcite se ti ozvu jak budu chtit prejit na lepsi a silnejsi model.
Arzierst

Příspěvekod lavockin » stř 03. led 2018 11:20:05

panove,mam tu na prodej dve f45,jedna predelana na 11,1v,elektronika walkera ,stridave motory,druha klasika,stridave kombo,osazene stridavymy motory a regulátory,,p. MILETÍN,,.cena dohodou.nejlepsi osobne.
lavockin

Příspěvekod lavockin » ned 04. bře 2018 17:15:11

panove,koupim zadni vrtulky na f45,nemate někdo za prijatelnej peniz,diky za nabídky.
lavockin

Příspěvekod Roky(CZ) » stř 18. dub 2018 15:45:34

Ahoj

Dlouhou dobu se mi F-45 válela ve skříni, ale teď jsem jí vytáhnul a chtěl bych se alespoň pokusit o opravu. Vše je na ní ještě originální a letů bylo jen několik desítek.

Už si nepamatuji jak přesně se heli chovala, když přestala létat, ale teď už mi nejde nabíjet baterie (nabíječka stále hlásí nabito). Zkusil jsem tedy baterii zapojit do heli při nabíjení, abych zjistil jak se chová. Párování funguje bez problémů a ovládání funguje do té doby než přidám plyn. Potom se párování zruší a ani jeden rotor se neroztočí.

Lze nějak otestovat, zda je vadná jen baterie nebo i motor? Jde mi o to, abych zbytečně nepořizoval novou baterii, pokud bude motor vadný.

Roky
Roky(CZ)

Předchozí

Zpět na RC vrtulníky