RC NOVINY - základní informace

Základní informace o projektu. Navhněte nám jaké články chcete nebo si vydělejte jejich sepsáním!

RC NOVINY - základní informace

Příspěvekod m@rio » čtv 30. dub 2009 7:35:11

Moji drazí modeláři,
http://www.tochcimit.cz se snaží přinést do českého RC prostoru mnoho invencí - ať už v přístupu ke svým zákazníkům či systému podpory svých výrobků (do kterého spadá i toto fórum). I tak je to ale málo a my chceme pro Vás dělat ještě více :-)

Uvědomujeme si, že na českém internetu schází především osvěta pro nováčky. Anglicky nemluvící nadšenec je tak odkázán pouze na milost zkušenějších mazáků na různých českých, více či méně kvalitních, fórech nebo na modelářské měsíčníky. Nám se to zdá málo a tak jsme se rozhodi připravit RC NOVINY. Nový internetový plátek který bude každý den přinášet rady, návody, recenze a další zprávy z oblasti RC modelařiny.

Důležitá informace je ta, že naše momentální lidské a časové kapacity na toto prostě nestačí a tak potřebujeme pomoct. Hledáme:
- seznam témat které Vás zajímají
- odkazy na zajímavé články
- modeláře, kteří jsou schopni tyto témata zpracovat
- modeláře, kteří pro nás budou psát novinky z RC světa
- modeláře, kteří nám dodají recenze svých modelů
- modeláře, kteří jsou schopni překládat články z anglických fór / webů výrobců

Našim cílem je mít kvalitní informace a tak jsme připraveni dobré autory ohodnotit. Odměnu lze domluvit individuálně a kritéria jsou kvalita dodaných materiálů, čtenost a popularita. Může se pohybovat od slev/dárkových poukazů v eshopu až po finanční částky v hotovosti. Stálé spolupracovníky jsme připraveni časem zaměstnat na plný úvazek do redakce.

Co teď můžete udělat?
Jděte na tuto adresu http://www.modelarske-forum.cz/viewforum.php?f=49 a do příslušného příspěvku napište téma které chcete zpracovat případně nám dejte tip na zajímavé www stránky. A nebo naopak. Podívejte se na to, co lidi zajímá a pokud jste schopni takový článek připravit tak nás kontaktujte na info(zavináč)rcnoviny.cz, my ho pro vás blokneme.
m@rio
Administrátor
 
Příspěvky: 50
Registrován: stř 28. led 2009 17:05:45

Zpět na Projekt RC NOVINY

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron