RC NOVINY - napište nám co chcete vědět

Základní informace o projektu. Navhněte nám jaké články chcete nebo si vydělejte jejich sepsáním!

Re: RC NOVINY - napište nám co chcete vědět

Příspěvekod Gabriela » sob 05. dub 2014 7:52:26

Dobrý den, mám prosbu.
Vůbec, ale vůbec se v tom neorientuji, ale máme doma el. autíčko Ferrari,nabíječku už nemáme a napájení bylo 6V7AH, co jsem se dočetla :-D
Nevíte, je možné někde tuto nabíječku sehnat nebo jak jinak nabíjet.
Moc děkuji za odpovědi :-)
Gabriela

Příspěvekod Petr Procházka » sob 05. dub 2014 19:55:32

Gabriela píše:Dobrý den, mám prosbu.
Vůbec, ale vůbec se v tom neorientuji, ale máme doma el. autíčko Ferrari,nabíječku už nemáme a napájení bylo 6V7AH, co jsem se dočetla :-D
Nevíte, je možné někde tuto nabíječku sehnat nebo jak jinak nabíjet.
Moc děkuji za odpovědi :-)

Dobrý den. Pro doporučení správné nabíječky je potřeba znát typ baterie. To znamená zda se jedná o baterii NiMh , Pb či LiPol. Z toho co píšete se s největší pravděpodobností jedná o baterii Pb 3 články. I tak by bylo fajn tento můj předpoklad potvrdit ;-) .

Pokud mám pravdu, pak lze doporučit například GRAUPNER - Automatik nabíječ 2/6/12Pb. Následující odkaz Vás přesměruje do e-shopu, kde lze nabíječku zakoupit.
http://www.rcking.eu/cs/nabijece/23064- ... 612pb.html
Petr Procházka

Příspěvekod georgo » ned 24. kvě 2015 0:35:16

Jsem rád za tuto Vaši iniciativu a děkuji za ni. Doufám, že se - s dobrou strategií - prosadíte v konkurenci v našem modelářském prostoru.

Odebírám naše modelářské časopisy. Jako stálého začátečníka mne zajímají i informace, které se tam objevují jen sporadicky. Vy mi nyní dáváte další prostor, kdy bych se mohl poučit. Připravím si pro Vás nějaké náměty.
georgo

Příspěvekod carlos11 » čtv 02. úno 2017 15:29:27

Ahoj, já bych teda chtěl vědět, jak nastavit regulátor otáček na modelu EXTRA Mini od Fy Skyartec, zakoupeného u RC King. V dokumentaci k modelu se nic takového nenachází a regulátor má evidentně špatně nastaveno časování. Na můj dotaz u servisu zatím nepřišla odpověď.
carlos11

Předchozí

Zpět na Projekt RC NOVINY