Vhodný regulátor pro Leopard

Moderátor: DJPILOT

Pravidla fóra
Pokud je zřejmá návaznost nebo reagujete na poslední příspěvek, nepoužívejte CITACI. Ostatní většinou pochopí na co reagujete.

Re: Vhodný regulátor pro Leopard

Příspěvekod Bořík » ned 06. lis 2016 11:56:36

Komplikace nastává při napojení akumulátoru do dvou regulátoru a jednoho přijímače
Jaká komplikace ? Mám asi v deseti případech napojené dva až čtyři regulátory do jednoho přijímače a na jedny až dvoje baterky a o žádných komplikacích nevím.
Bořík

Příspěvekod jackques » ned 06. lis 2016 13:57:49

Tak mi budeš moct poradit ;)
Mám jen tříkanalový volantový vysílač a přijímač , bez možnosti mixu .. Je možné BEC z obou regulátorů spojit do jednoho ?
jackques

Příspěvekod jackques » ned 06. lis 2016 13:59:09

Někde jsem o tom četl , někdo psal že to jde. Ale je potřeba to v regulátoru přenastavit , aby to napětí do přijímače dával jen jeden. Regulátor který jsem chtěl tuhle možnost nemá.
jackques

Příspěvekod Bořík » ned 06. lis 2016 17:16:12

Záleží na regulátoru, zda toto připojení obou ( nebo více ) BECů umí a nebo neumí. U některých regulátorů ( třeba DSYS ) to není problém, u jiných by mohlo dojít ke zničení toho slabšího BECu. Vcelku je to ale úplně jedno, protože pokud vybereš regulátor s nejsilnějším BECem a připojíš ho do přijímače, tak potom u ostatních regulátorů opatrně vytáhneš ze signálového konektoru pin s červeným drátem a ten konec vytaženého pinu dobře zaizoluješ. A to je vše - přijímač s serva budou napájena z toho nejsilnějšího BECu a ostatní regulátory svoje BECy nevyužijí pro napájení toho přijímače a serv. A fungovat budou i ostatní regulátory.
S mixy to nemá vůbec nic společného - to je otázkou programového vybavení vysílačky a s napájením to nesouvisí.
Bořík

Příspěvekod jackques » ned 06. lis 2016 17:47:45

Máš pravdu , díky za opravu a za další skvělou radu , musím si všechny příspěvky poznamenat. ;) díky za tvuj čas
jackques

Předchozí

Zpět na RC lodě a rc ponorky